fbpx
Blog 18.02.2020

Jak rozwijać firmę i zostawić w tyle konkurencję?

Oto pytanie, które niezmiennie stawia sobie każdy przedsiębiorca i menedżer. Rozwój firmy nierozerwalnie związany jest z budową zespołu i wzrostem liczby pracowników. Bilans zysków i strat nie zawsze jest jednak zadowalający. Jak wybrnąć z tej sytuacji? Na to i inne pytania odpowiemy na naszym nowym blogu, poświęconym outsourcingowi pracowniczemu. Weźmiemy także pod lupę liczne korzyści z niego płynące, które usatysfakcjonują najbardziej wymagających Szefów.

Witamy na blogu o outsourcingu pracowniczym

Outsourcing pracowniczy świetnie zadomowił się na świecie i cieszy się uznaniem pracodawców już od wielu lat. W Polsce znalazł także swoich zwolenników, którzy przekonali się, że znacznie wygodniej – a nade wszystko korzystniej – jest czerpać z usług firm takich jak CONQURO. Nie każdy przedsiębiorca zna to rozwiązanie i jego benefity, dlatego postanowiliśmy ten – jakże bliski nam temat – nieco rozwinąć. Zdecydowaliśmy, aby na naszej stronie znajdowała się nie tylko oferta usług, jakie możemy dla Ciebie zrealizować. Chcemy także pomóc Ci podejmować trafne decyzje biznesowe i kadrowe.

W czym możemy Ci pomóc?

Na naszym blogu znajdziesz szersze omówienie różnych modeli współpracy z CONQURO, ale przede wszystkim będziemy dla Ciebie śledzić trendy w dziedzinie HR, wskazywać korzystne rozwiązania, podpowiadać jak budować skuteczny zespół pracowników i motywować go do pracy, a także opowiemy w jaki sposób znajdujemy dla Ciebie najlepszych pracowników i specjalistów w swoich dziedzinach. Pragniemy, aby nasze wpisy odpowiadały na Twoje aktualne pytania i wątpliwości, dlatego chętnie dowiemy się  jakie zagadnienia Cię interesują i o czym chcesz tu przeczytać.

Dobry pracownik na wagę złota

Rozmawiając z pracodawcami słyszymy coraz częściej, że bardzo trudno jest znaleźć dobrych pracowników. Problemów jest wiele:

  • zbyt wysokie oczekiwania finansowe kandydatów, które przegrywają w konfrontacji z umiejętnościami i doświadczeniem,
  • brak poczucia odpowiedzialności pracowników za swoją pracę i składane zobowiązania,
  • za mała ilość specjalistów chętnych do pracy w niektórych sektorach,
  • nieefektywne i drogie zarazem procesy rekrutacyjne, na które tracisz energię Ty lub Twój dział HR,
  • rosnące koszty zatrudnienia pracowników.

U Ciebie wygląda to podobnie? Wyobraź sobie teraz, że większość tych problemów, bierzemy na swoje barki, a Ty korzystasz z naszej pracy.

Jak znaleźć solidnego pracownika?

Okazuje się, że rynek pracy przeżywa swego rodzaju rewolucję. Jeszcze kilka lat temu to pracodawcy dyktowali warunki. Dziś, sytuacja wydaje się być zupełnie odwrotna. W proces rekrutacyjny trzeba włożyć sporo czasu i pieniędzy, a i tak nie można być pewnym rezultatu. Co bowiem w sytuacji, gdy zatrudniona osoba okaże się nieodpowiednia? Cała rekrutacja rusza od nowa, nie wspominając już o kwestiach formalnych związanych z zatrudnieniem nowego pracownika, a później z zakończeniem tejże współpracy. Mamy nadzieję, że dasz się przekonać, że outsourcing pracowniczy to świetne rozwiązanie, które zmniejsza Twoje zaangażowanie czasowe i finansowe, a jednocześnie zdecydowanie zwiększa szanse na znalezienie odpowiednich specjalistów i solidnych pracowników niewykwalifikowanych.

03. Kontakt

Szukasz rozwiązań kadrowych
dla twojej Firmy? Znajdziemy je dla Ciebie.

Skontaktuj się z nami!

04. Zostań partnerem

Zostań naszym partnerem

Jesteś doświadczonym przedstawicielem handlowym, który umie świetnie porozumieć się z ludźmi i łatwo nawiązuje biznesowe relacje? Masz już portfel kontaktów w firmach z wielu różnych branż, np.: budowlanych, produkcyjnych, handlowych, magazynowych i wielu innych?

To właśnie Ciebie szukamy!

Zostań naszym Partnerem i zwiększ swoje dochody.