fbpx

Leasing pracowników

Masz dość nieskutecznych rekrutacji pracowników?

Masz dość nieskutecznych rekrutacji pracowników?

Prowadząc firmę, wiesz doskonale, ile czasu (i pieniędzy) pochłania poszukiwanie dobrego pracownika, podczas gdy puste stanowisko pracy generuje straty. Mamy na to rozwiązanie! Leasing pracowniczy rozwiąże Twoje problemy ze znalezieniem rąk do pracy, zmniejszy koszty i odejmie zadań Twojemu działowi HR. Conquro znajdzie kompetentnych pracowników wedle potrzeb Twojej firmy!

Leasing pracowniczy? Co to?

Leasing pracowniczy? Co to?

Leasing pracowniczy to nic innego jak wynajęcie pracownika od innej firmy. Po stronie Conquro znajduje się cały proces rekrutacyjny i znalezienie kandydatów, spełniających określone przez Ciebie kryteria. W przypadku leasingu pracowników to nadal Ty pozostajesz formalnym pracodawcą, decydując o formie zatrudnienia i zarządzania pracą zespołu. Jest to wygodne rozwiązanie dla prac tymczasowych oraz w sytuacjach, gdy potrzebujesz pracowników na konkretny okres.

Leasing pracowników z Ukrainy

Leasing pracowników z Ukrainy

Korzystając z leasingu, możesz zatrudniać nie tylko Polaków, ale także obywateli innych Państw. Jeśli zdecydujesz się na współpracę z agencją, sprawnie przejdziesz przez szereg formalności, które są wymagane w przypadku zatrudniania cudzoziemców. Podpowiemy, jak najszybciej pozyskać pracownika, a przede wszystkim znajdziemy dla Ciebie sprawdzonych fachowców w swoich dziedzinach.

Ile zyskasz na leasingu pracowników?

Ile zyskasz na leasingu pracowników?

Wynajem pracowników ucina przede wszystkim koszty rekrutacji i zastoju pracy. Zapytaj o swoją ofertę, a sprawdzimy, ile zyskasz. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu zespołu Conquro możesz także liczyć na fachowe doradztwo w zakresie wyboru najkorzystniejszej formy współpracy.