fbpx

Outsourcing procesów

Niech pracują dla Ciebie najlepsi specjaliści!

Niech pracują dla Ciebie najlepsi specjaliści!

Nie od dziś wiadomo, że na jakość firmy znacząco wpływa jakość pracowników. Sukces odniesiesz, otaczając się najlepszymi fachowcami w swoich dziedzinach. Oczywiście zatrudnianie wybitnych specjalistów sporo kosztuje, ale to nie znaczy, że Twojej firmy na to nie stać. Odkryj zalety outsourcingu procesów: zlecaj zadania na zewnątrz firmy i pozyskuj pracowników bez żmudnych formalności.

Outsourcing procesów rekrutacyjnych

Outsourcing procesów rekrutacyjnych

Outsourcing pozwala oszczędzać pieniądze, zyskując jednocześnie jakościową współpracę na wybranej płaszczyźnie. W przypadku outsourcingu rekrutacyjnego Conquro bierze na siebie pełen proces pozyskania pracowników, posiadających zestaw kompetencji określonych przez Klienta. Dzięki temu zyskujesz czas, pieniądze i kandydata do pracy w Twojej firmie.

Outsourcing pracowników

Outsourcing pracowników

A gdyby zdjąć sobie z głowy niemal wszystkie obowiązki pracodawcy? Outsourcing pracowniczy daje takie możliwości! Umowa zawierana jest między agencją, występującą w roli faktycznego pracodawcy, pracownikiem i Twoją firmą. Dostajesz pracownika, a my zajmujemy się formalnościami, związanymi z zatrudnieniem (po stronie agencji pozostanie umowa z pracownikiem, ZUS, rozliczanie urlopów, badania lekarskie i najczęściej także szkolenia BHP). Brzmi dobrze?

Outsourcing pracowników z Ukrainy i z Azji

Outsourcing pracowników z Ukrainy i z Azji

Outsourcing pracowniczy to jedna z najwygodniejszych form pozyskiwania cudzoziemców do pracy. Wybierając taką formę współpracy, nie martwisz się nie tylko o rekrutacje i zatrudnianie, ale także omijasz szereg urzędowych formalności, które wymagane są w przypadku zatrudniania pracowników z zagranicy (a takie mogą trwać nawet kilka tygodni).

Zapytaj o ofertę i sprawdź jakie korzyści z outsourcingu może zdobyć twoja firma.