fbpx
01. O nas

Kim jesteśmy?

Conquro to partner biznesowy, który reprezentuje firmy specjalizujące się w outsourcingu pracowników.

Współpracujemy ze sprawdzonymi partnerami, którzy gwarantują stały dostęp do wykwalifikowanych pracowników i mają długoletnie doświadczenie w rekrutacji kadr na rynek Unii Europejskiej.

Partner w outsourcingu pracowników

Korzystając z rozwiązań prawnych przewidzianych polskimi i unijnymi przepisami, pozwalamy obniżyć i zoptymalizować koszty zatrudnienia.

Oferujemy doradztwo i zajmujemy się wszystkimi wymogami oraz obowiązkami formalnymi związanymi z zatrudnieniem Cudzoziemców w Polsce.

Optymalizacja kosztów zatrudnienia

Sprawnie zaspokajamy zapotrzebowanie na pracowników w przypadku branż sezonowych, niezależnie od czasu trwania współpracy.

Ograniczamy konieczność zatrudniania pracowników na stałe oraz odciążamy przedsiębiorców w zakresie kosztów związanych z obsługą kadrowo – księgową.

Outsourcing pracowników sezonowych
02. Klienci

Kto jest odbiorcą naszych usług?

Dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwa oraz pojedyncze projekty inwestycyjne, które borykają się z problemami z zakresu szybkiego i elastycznego dostępu do zasobów ludzkich. Posiadamy szeroki i różnorodny zakres usług, dzięki którym potrafimy odpowiedzieć na indywidualne potrzeby kadrowe w każdej branży.

Prace fizyczne

Usługi specjalistyczne

Recycling odpadów

Przejmujemy lub wspieramy część procesów biznesowych klienta, obniżając ich koszt. Zapewniamy dostęp do wykwalifikowanych kadr potrzebnych do prowadzenia i rozwoju Twojego biznesu.

03. Co nas wyróżnia?

Conquro to:

jakość
Jakość
terminowość
Terminowość
indywidualne podejście
Indywidualne
podejście
profesjonalizm
Profesjonalizm
04. Blog

Przeczytaj na naszym
blogu

05. Kontakt

Szukasz rozwiązań kadrowych
dla twojej Firmy? Znajdziemy je dla Ciebie.

Skontaktuj się z nami!

06. Zostań partnerem

Zostań naszym partnerem

Jesteś doświadczonym przedstawicielem handlowym, który umie świetnie porozumieć się z ludźmi i łatwo nawiązuje biznesowe relacje? Masz już portfel kontaktów w firmach z wielu różnych branż, np.: budowlanych, produkcyjnych, handlowych, magazynowych i wielu innych?

To właśnie Ciebie szukamy!

Zostań naszym Partnerem i zwiększ swoje dochody.