fbpx
01. O nas

Kim jesteśmy?

Conquro to partner biznesowy, który reprezentuje firmy specjalizujące się w outsourcingu pracowników.

Współpracujemy ze sprawdzonymi partnerami, którzy gwarantują stały dostęp do wykwalifikowanych pracowników i mają długoletnie doświadczenie w rekrutacji kadr na rynek Unii Europejskiej.

Partner w outsourcingu pracowników

Korzystając z rozwiązań prawnych przewidzianych polskimi i unijnymi przepisami, pozwalamy obniżyć i zoptymalizować koszty zatrudnienia.

Oferujemy doradztwo i zajmujemy się wszystkimi wymogami oraz obowiązkami formalnymi związanymi z zatrudnieniem Cudzoziemców w Polsce.

Optymalizacja kosztów zatrudnienia

Sprawnie zaspokajamy zapotrzebowanie na pracowników w przypadku branż sezonowych, niezależnie od czasu trwania współpracy.

Ograniczamy konieczność zatrudniania pracowników na stałe oraz odciążamy przedsiębiorców w zakresie kosztów związanych z obsługą kadrowo – księgową.

Outsourcing pracowników sezonowych
02. Klienci

Kto jest odbiorcą naszych usług?

Dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwa oraz pojedyncze projekty inwestycyjne, które borykają się z problemami z zakresu szybkiego i elastycznego dostępu do zasobów ludzkich. Posiadamy szeroki i różnorodny zakres usług, dzięki którym potrafimy odpowiedzieć na indywidualne potrzeby kadrowe w każdej branży.

Outsourcing pracowników IT

Nowe technologie

Outsourcing pracowników hotelarstwo

Gastronomia i Hotelarstwo

Outsourcing pracowników prace specjalistyczne

Usługi
specjalistyczne

Outsourcing pracowników prace niewykwalifikowane

Prace niewykwalifikowane

Przejmujemy lub wspieramy część procesów biznesowych klienta, obniżając ich koszt. Zapewniamy dostęp do wykwalifikowanych kadr potrzebnych do prowadzenia i rozwoju Twojego biznesu.

03. Co nas wyróżnia?

Conquro to:

jakość
Jakość
terminowość
Terminowość
indywidualne podejście
Indywidualne
podejście
profesjonalizm
Profesjonalizm
04. Blog

Przeczytaj na naszym
blogu

05. Kontakt

Szukasz rozwiązań kadrowych
dla twojej Firmy? Znajdziemy je dla Ciebie.

Skontaktuj się z nami!

06. Zostań partnerem

Zostań naszym partnerem

Jesteś doświadczonym przedstawicielem handlowym, który umie świetnie porozumieć się z ludźmi i łatwo nawiązuje biznesowe relacje? Masz już portfel kontaktów w firmach z wielu różnych branż, np.: budowlanych, produkcyjnych, handlowych, magazynowych i wielu innych?

To właśnie Ciebie szukamy!

Zostań naszym Partnerem i zwiększ swoje dochody.