fbpx
01. Klienci

Obecnie rekrutujemy pracowników
z następującymi kompetencjami:

Prace fizyczne

Poszukujesz pracowników z Ukrainy do wykonywania pracy niewymagającej specjalistycznych kwalifikacji bądź pracowników do przyuczenia? Dostarczymy Twojej Firmie personel do takich zajęć jak:
  • obsługa linii produkcyjnej,
  • obsługa magazynów - magazynierzy i centrów logistycznych,
  • pakowanie i konfekcjonowanie towaru.
Skontaktuj się z Conquro i zatrudnij w firmie personel do prostych prac niewykwalifikowanych.

Usługi specjalistyczne

Zapewnimy Twojej firmie doświadczoną kadrę specjalistów, którzy w znacznym stopniu podniosą poziom efektywności Twojego przedsiębiorstwa. Oferujemy Ci usługi m.in. monterów i elektro-monterów, spawaczy, operatorów wózków widłowych oraz maszyn CNC, murarzy, tynkarzy, dekarzy, malarzy, a także ekipy sprzątające oraz pracowników ogólnobudowlanych i wykończeniowych. Posiadamy również doświadczenie w rekrutowaniu specjalistów z sektora branży tekstylnej, obuwniczej oraz produkcji mebli i okien.

Recycling odpadów

Pomagamy przedsiębiorstwom w zatrudnieniu pracowników dla firm działających w branży recyclingowo-ekologicznej. Oferujemy usługi pracowników oddelegowanych do sortowania odpadów, doświadczonych sortowaczy, a także personel pracujący przy obsłudze maszyn i linii produkcyjnych. Posiadamy również specjalistów do pracy w charakterze operatora maszyn rolniczych i budowlanych. Zaufaj Conquro i przekonaj się, jak efektywnie oszczędzać czas i pieniądze swojej firmy!
02. Blog

Przeczytaj na naszym
blogu

03. Kontakt

Szukasz rozwiązań kadrowych
dla twojej Firmy? Znajdziemy je dla Ciebie.

Skontaktuj się z nami!

04. Zostań partnerem

Zostań naszym partnerem

Jesteś doświadczonym przedstawicielem handlowym, który umie świetnie porozumieć się z ludźmi i łatwo nawiązuje biznesowe relacje? Masz już portfel kontaktów w firmach z wielu różnych branż, np.: budowlanych, produkcyjnych, handlowych, magazynowych i wielu innych?

To właśnie Ciebie szukamy!

Zostań naszym Partnerem i zwiększ swoje dochody.