fbpx
01. Branże

Obecnie rekrutujemy pracowników
z następującymi kompetencjami:

Pracownicy branży automotive

Branża motoryzacyjna jest bez wątpienia jednym z najbardziej dynamicznie rozwijających się sektorów produkcji w Polsce. Każdy przestój na stanowisku pracy w tej dziedzinie wiąże się z gigantycznymi stratami finansowymi, dlatego outsourcing pracowników branży automotive jest istotnym sposobem na utrzymanie ciągłości zatrudnienia i obsadzenia poszczególnych miejsc pracy.
Dla branży automotive najczęściej rekrutujemy na stanowiska operatora CNC oraz kontroler jakości, zajmujący się wizualną kontrolą jakości części i podzespołów samochodowych oraz szeregiem działań związanych ze wsparciem procesu produkcyjnego.

Pracownicy obróbki drewna

Szukasz pracowników tartaku? A może produkujesz meble, drzwi lub okna? Zajmujemy się outsourcingiem pracowników dla firm rozwijających się w branży tartacznej, meblowej, stolarce okiennej i drzwiowej. Rekrutujemy m.in. na takie stanowiska jak:
 • pracownik tartaku.
 • operator maszyn tartacznych.
 • operator pojazdów transportujących drewno.
 • pracownik zakładów produkujących drewniane okna i drzwi.
 • pracownik zakładów meblowych.
Zatrudniani przez nas kandydaci posiadają odpowiednie kwalifikacje i doświadczenie w obsłudze maszyn i urządzeń do obróbki drewna. Sprawdź ofertę outsourcingu pracowników obróbki drewna.

Pracownicy fizyczni

Zapotrzebowanie na prace fizyczne ciągle rośnie, zatem pracownicy fizyczni to jedna z najczęściej rekrutowanych grup zawodowych na rynku pracy. Czy Twoja firma przeprowadza żmudne i kosztowne rekrutacje, a nadal borykasz się z brakami kadrowymi, które blokują rozwój przedsiębiorstwa? Wybierz korzystny outsourcing pracowników fizycznych. Zatrudniamy pracowników fizycznych na stanowiska z szerokim zakresem obowiązków w zależności od branży i specyfiki branży Klienta. Wśród naszych kandydatów na pracowników fizycznych znajdziesz – pakowaczy, pracowników produkcyjnych, pracowników magazynu (magazynierów) oraz pracowników branży recyklingowej (sortowaczy odpadów).

Wykwalifikowani pracownicy fizyczni

Pracownicy fizyczni o specjalistycznych kwalifikacjach to od wielu lat jedna z najbardziej poszukiwanych grup zawodowych. W naszej bazie kandydatów, Klienci odnaleźć mogą pracowników pożądanych zawodów, m.in.:
 • Spawaczy i ślusarzy, poddających obróbce metal.
 • Różnego typu monterów (montaż: m.in. paneli słonecznych, rusztowań, mebli, maszyn i urządzeń mechanicznych, układów elektronicznych, okablowania).
 • Operatorów obsługujących pojazdy (wózki widłowe, dźwigi) i maszyny (prasę hydrauliczną, wykrawarkę).
 • Są to wykwalifikowani pracownicy fizyczni, biegli w swojej dziedzinie. To osoby, które posiadają odpowiednie wykształcenie, uprawnienia, kursy i certyfikaty, a także dysponują doświadczeniem zawodowym, które gwarantuje jakość ich pracy.

  Pracownicy budowlani

  Nie ulega wątpliwości, iż gwarancją najwyższej jakości usług są doświadczeni pracownicy budowlani, posiadający odpowiedni zakres kompetencji zawodowych. Poszukujesz wsparcia w znalezieniu fachowców, a jednocześnie nie chcesz zajmować się rekrutacją i wszystkimi etapami zatrudniania? Zapewniamy naszym Klientom łatwy i prosty dostęp do pracowników budowlanych takich specjalizacji jak murarz, dekarz, cieśla, elektromonter czy płytkarz. Pracownicy budowlani, których rekrutujemy posiadają odpowiednie wykształcenie zawodowe o profilu budowlanym oraz zaświadczenie lekarskie, poświadczające dobry stan zdrowia. Zdobyli wymagane doświadczanie w obsłudze specjalistycznych narzędzi i niezbędną wiedzę w zakresie pełnionych zadań i usług.

  Kierowcy C+E

  Posiadasz firmę transportową i chcesz ograniczyć koszty pracownicze? Jeśli w Twojej firmie brakuje kierowców C+E, skorzystaj z naszej bazy kandydatów. Naszym Klientów oferujemy outsourcing takich kierowców jak:
 • Kierowców C+E z odpowiednimi uprawnieniami do kierowania pojazdami samochodowymi, takimi jak np. samochody ciężarowe, ciągniki siodłowe wraz z przyczepą lub naczepą.
 • Kierowców posiadających aktualne badania psychologiczne i lekarskie, kartę kierowcy, świadectwo kwalifikacji zawodowej.
 • Pracowników dyspozycyjnych – gotowych do częstych i dłuższych wyjazdów.
 • Zapytaj o swoją ofertę i sprawdź listę korzyści z outsourcingu.

  Pracownicy ferm

  Posiadasz fermę drobiu, bydła hodowlanego lub trzody chlewnej i poszukujesz kandydatów do pracy? Wiemy, że nie możesz pozwolić sobie na przestoje w ciągłości pracy, dlatego outsourcing pracowników będzie dla Ciebie dobrym rozwiązaniem. Zajmujemy się kompletowaniem odpowiedniej kadry na stanowiska takie, jak pracownicy kurników, pracownicy obór czy pracownicy chlewni. Wiemy, że potrzebujesz pracowników rzetelnie wykonujących swoje obowiązki, związane z codzienną opieką nad zwierzętami na fermie. Dzięki temu nie martwisz się już o urlopy pracowników, ponieważ w razie braków kadrowych szybko znajdujemy odpowiednie zastępstwo.

  Pracownicy branży spożywczej

  Szukasz pracowników w branży spożywczej? Odpowiedni personel jest kluczowym ogniwem w całym cyklu produkcyjnym. Naszym Klientom zapewniamy wykwalifikowanych pracowników, którzy spełnią wyznaczone zadania na każdym etapie produkcji. Proponujemy outsourcing pracowników dla branży spożywczej m.in. na takie stanowiska jak pracownicy do obróbki mięsa lub pracownicy do obróbki ryb. Praca w przetwórstwie spożywczym, zwłaszcza przetwórstwie mięsa i ryb, wymaga od pracowników odpowiednich kompetencji, predyspozycji, bezwzględnego przestrzeganie wymogów sanitarno-higienicznych oraz wszelkich procedur. Zapytaj o swoją ofertę outsourcingu pracowników branży spożywczej.

  Pracownicy IT

  Szukasz pracowników działów IT na różnym szczeblu? Wśród naszych kandydatów znajdują się specjaliści IT na różnym poziomie zaawansowania. Nasi klienci najczęściej potrzebują i bez trudu znajdują u nas:
 • Programistów, specjalizujących się w tworzeniu stron internetowych i formularzy, czyli Frontend Developerów.
 • Programistów biegłych w tworzeniu aplikacji i optymalizacji kodów w takich językach jak JavaScipt, Java, C+, Python czy .net.
 • DevOps Engineer`ów, łączących wiedzę z zakresu programowania i administrowania infrastrukturą, którzy sprawnie zarządzają projektami podczas tworzenia oraz już po ich wdrożeniu.
 • Prace fizyczne

  Poszukujesz pracowników z Ukrainy do wykonywania pracy niewymagającej specjalistycznych kwalifikacji bądź pracowników do przyuczenia? Dostarczymy Twojej Firmie personel do takich zajęć jak:
  • obsługa linii produkcyjnej,
  • obsługa magazynów - magazynierzy i centrów logistycznych,
  • pakowanie i konfekcjonowanie towaru.
  Skontaktuj się z Conquro i zatrudnij w firmie personel do prostych prac niewykwalifikowanych.

  Usługi specjalistyczne

  Zapewnimy Twojej firmie doświadczoną kadrę specjalistów, którzy w znacznym stopniu podniosą poziom efektywności Twojego przedsiębiorstwa. Oferujemy Ci usługi m.in. monterów i elektro-monterów, spawaczy, operatorów wózków widłowych oraz maszyn CNC, murarzy, tynkarzy, dekarzy, malarzy, a także ekipy sprzątające oraz pracowników ogólnobudowlanych i wykończeniowych. Posiadamy również doświadczenie w rekrutowaniu specjalistów z sektora branży tekstylnej, obuwniczej oraz produkcji mebli i okien.

  Recycling odpadów

  Pomagamy przedsiębiorstwom w zatrudnieniu pracowników dla firm działających w branży recyclingowo-ekologicznej. Oferujemy usługi pracowników oddelegowanych do sortowania odpadów, doświadczonych sortowaczy, a także personel pracujący przy obsłudze maszyn i linii produkcyjnych. Posiadamy również specjalistów do pracy w charakterze operatora maszyn rolniczych i budowlanych. Zaufaj Conquro i przekonaj się, jak efektywnie oszczędzać czas i pieniądze swojej firmy!
  02. Blog

  Przeczytaj na naszym
  blogu

  03. Kontakt

  Szukasz rozwiązań kadrowych
  dla twojej Firmy? Znajdziemy je dla Ciebie.

  Skontaktuj się z nami!

  04. Zostań partnerem

  Zostań naszym partnerem

  Jesteś doświadczonym przedstawicielem handlowym, który umie świetnie porozumieć się z ludźmi i łatwo nawiązuje biznesowe relacje? Masz już portfel kontaktów w firmach z wielu różnych branż, np.: budowlanych, produkcyjnych, handlowych, magazynowych i wielu innych?

  To właśnie Ciebie szukamy!

  Zostań naszym Partnerem i zwiększ swoje dochody.