fbpx

Delegowanie transgraniczne

Delegowanie pracowników do krajów UE

Delegowanie pracowników do krajów UE

Położenie geograficzne oraz obecny kształt umów międzynarodowych sprawia, że Europa stała się miejscem pracy dla osób pochodzących z różnych krajów – niekoniecznie należących do Unii. Korzystając z bogatego doświadczenia i wiedzy na temat prawa pracy obowiązującego w poszczególnych państwach, Conquro zajmuje się również delegowaniem pracowników do pracy w krajach UE.
Przepisy o delegowaniu pracowników za granicę

Przepisy o delegowaniu pracowników za granicę

Delegując pracownika za granicę, musisz dobrze znać prawo, jakie obowiązuje w danym kraju, ponieważ masz obowiązek dostosować się do tamtejszych norm pracy. Znacznie łatwiej jest zrobić to z pomocą agencji, która na bieżąco śledzi zmiany przepisów. Dzięki temu będziesz mieć pewność, że cały proces delegacji transgranicznej przebiegnie prawidłowo, a Ty zdejmiesz sobie z głowy masę obowiązków z tym związanych.
Delegowanie transgraniczne pracowników z innych krajów niż Polska

Delegowanie transgraniczne pracowników z innych krajów niż Polska

Jeśli potrzebujesz pracowników z zagranicy, których chcesz oddelegować do pracy poza Polską – Conquro znajdzie ich dla Ciebie i zajmie się formalnościami. Nie obawiaj się o koszty, ponieważ zyskasz czas, a co za tym idzie – także pieniądze. Napisz nam, czego potrzebujesz, a my z przyjemnością przedstawimy Ci korzystną ofertę współpracy, aby Twoja firma mogła się dalej rozwijać.